انجمن پرسش و پاسخ طب سنتی اسلامی

در این انجمن به سوالات شما پاسخ هایی که روش طب سنتی و اسلامی را دارا می باشند پاسخ داده خواهد شد.
  1. Mohadese
  2. سوالات عمومی
  3. دوشنبه، 22 مرداد 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام .
ممنونم آقای دکتربابت زحمتاتتون ...خداقوت...
آقای دکتر بنده یکی از بیمارانتون هستم...(دختر22ساله)
خداروشکر هر موقع درست و به موقع به نسخه عمل کردم خوب شدم فقط این عصبی بودنم یا احساس بد کسالت و گریه های زیادم که جدیدا باعث تاری جدیدم شده وشاید بی دلیل باشه .چاره ای براش ندارم.یعنی ی جور احساس تنهایی و ناامیدی شدید که این شدتش اذیتم میکنه.بهانه میگیرم ،گیر میدم.به شدت زودرنج و حساسم..در یک کلام شاید خودم نمیدونم از خودم چی میخوام. بعد از اینکه درمانگاه اومدم شاید دو الی سه روز خوب بودم اما دوبآره بعد ی مدت همه ی احساس های بدم مثل یه طوفان هر شب میان توی ذهنم که اجازه نمیدن حتی بخوابم شاید حدود 3/5یا4صبح و گاهی دیرتر بخوابم من خودم درمانی جز گریه کردن برای حالم ندارم.اما واقعا توانی برای گریه کردن ندارم:( :(
بعضی وقتهابرای خلاصی ازین اوضاع فکرای بدی میادتوی ذهنم که حتی از تکرار تصورش میترسم.
حقیقتش از ترس همین فکرا مجبور شدم سوال بپرسم چون تا مهر امکان مراجعه به درمانگاه رو ندارم..لطفادرصورتیکه خوندین اگه میشه خواهشا راهنماییم کنید که چیکارکنم ازین حال دربیام.باتشکر.
"فقط امیدوارم سوالم رو بخونین"
التماس دعا.
دیدگاه
هنوز دیدگاهی برای این ارسال،نوشته نشده است.
Mohadese پاسخ پذیرفته شده
سلام...
قسمت پرسش و پاسخ سایت رو خوندم آخرین پاسخ برای سه ماهه پیشه...
بنابراین بعید میدونم وقت برای جواب دادن داشته باشید****فقط خواهشا اگه قبل آبان یا مهر سوال منو خوندین ممنون میشم راهنماییم کنید.
دیدگاه
هنوز دیدگاهی برای این ارسال،نوشته نشده است.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. سوالات عمومی
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.
قدرت گرفته از ایزی دیسکاس جوملا!

با توجه به تاثیر بسیار خوب و موثر رواج مجدد طب سنتی و اسلامی در میان مردم و درمان بسیاری از بیماری ها و نقش بسیار موثر و رواجع این طب در ارتقاع سطح سلامت جامعه بدون نیاز به مصرف و ترویج محصولات وارداتی صنعتی همچون انواع تقویت کننده ها و داروها بر آن شدیم که با بازگوکردن سخنان معصومین و حکیمان این سرزمین هرچند قدمی کوچک برداشته باشیم

آخرین نظرات